Edelmann litografier

166275

EDELMANN, Yrjö (född 1941): (2 st) Kompositioner, signerade Y Edelmann, 80/124, färglitografier, 68x54 resp 54x68 cm; oramde

gulnader

Edelmann litografier

Budhistorik (13 bud)
597485
950
596581
900
595218
850
591104
591104
650

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.