Karl Höglund färglitografi

166266

HÖGLUND, Karl (född 1940): Dans, signerad, ea, färglitografi, 43x58 cm

Karl Höglund färglitografi
Budhistorik (14 bud)
591244
594031
950
591244
900
594030
850
591244

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.