Hanne Hoffmann akvarell

166265

HOFFMANN, Hanne (född 1937): Stilleben med hyacinter, signerad Hanne Hoffmann, med dedikationen Till Anne Marie 1989, akvarell med blyerts, 45,5x40,5 cm

Konst, Måleri

Hanne Hoffmann akvarell

Budhistorik (1 bud)

597411
2013-01-18 20:14:10

2013-01-18 kl 20:17
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.