Stig Sjölund fotografi

166262

SJÖLUND, Stig (född 1955): Utan titel - diptyk (2), signerade och daterade a tergo Stig Sjölund 1987, blandteknik och assemblage på duk, 50x60 cm samt C-print, 50x60 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

Märken, färgbortfall

Konst, Fotografi

Stig Sjölund fotografi

Budhistorik (10 bud)
596510
594659
1 400
593810
1 300
592454
592433
900

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.