CF Reuterswärd lackvarell

166260

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "The Pratt Müller Empire, Beijing", signerad och daterad CF Reuterswärd 1985, lackvarell på papper, 88x63 cm

Konst, Måleri

CF Reuterswärd lackvarell
Budhistorik (9 bud)
601518
6 000
601515
5 400
601490
601383
601381
950

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.