Joakim Allgulander färglitografi

166256

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Mirror", signerad och numrerad Joakim Allgulander 91/240, färglitografi, 42x61 cm

Budhistorik (4 bud)

593818
593817
900
593808
500
591176
450

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.