Per Ekström skymningslandskap

166248

EKSTRÖM, Per (1844-1935): Skymningslandskap, signerad P. Ekström, olja på duk, 60x80 cm

Konst, Måleri

Per Ekström skymningslandskap

Budhistorik (16 bud)
597553
23 000
597551
22 000
596745
21 000
597549
21 000
596745
20 000

Slutpris SEK:
23 000
2 247 EUR, 2 629 USD
Utropspris SEK:
23 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.