Reinhold Ljunggren litografi

166243

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): "Juno och Diana", signerad R. Ljunggren, 1981, 90/140, färglitografi, 30,5x50 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (19 bud)
606877
1 400
606835
1 300
606825
606832
606825

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.