Thorvald Petersen relief

166241

PETERSEN, Thorvald (1899-1988): Sjungande gestalter, trärelief, signerad och daterad Th.P. 1979, 19x24,5 cm

Konst, Skulptur

Thorvald Petersen relief

Budhistorik (3 bud)

597323
595036
593249

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.