Spegel

166220

VÄGGSPEGEL, nyrokoko, 1800-tal, bronserad ram, höjd 233 cm

Smärre skador och lagningar

Speglar

Spegel

Budhistorik (55 bud)
597410
12 000
597409
11 500
597403
11 000
597402
10 500
597382
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.