Vaser Palm Mölle

166219

VASER, 3 st., signerade Palm Mölle varav 2 st., 1971, MINIATYRER, 6 st., bl a Höganäs, mm

Enstaka nagg

Keramik/Porslin

Vaser Palm Mölle

Budhistorik (12 bud)
597379
900
593628
850
597377
593628
750
597376
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.