Charles Roka oljemålning

166218

ROKA, Charles (Ungern/Norge 1912-1999): Läsande barn, signerad Roka, olja på pannå, 80x59 cm

Konst, Måleri

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (2 bud)

597353
590427

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.