Maja Fjaestad blomsterbilder

166189

FJAESTAD, Maja (1873-1961): 3 st., "Vitsippor och blåsippor", "Sommarbukett" samt Styvmorsviol, signerade Maja Fjaestad, träsnitt, 15x17, 13,5x7 samt 21x15 cm

Pappret med kantskador

Konst, Måleri

Maja Fjaestad blomsterbilder

Budhistorik (20 bud)
596535
596533
1 400
596526
1 300
596525
596522

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.