Knut Lundström oljemålning

166178

LUNDSTRÖM, Knut (1892-1945): Stilleben med krus och citroner, signerad och daterad K Lundström 1922, olja på pannå, 36x45 cm

Konst, Måleri

Knut Lundström oljemålning

Budhistorik (9 bud)
596514
13 500
596509
12 500
596503
12 000
596484
11 500
589076
11 000

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.