Sven Lidberg oljemålning

166175

LIDBERG, Sven (1944-2009): "Tack Rosa", signerad Sven Lidberg, olja på pannå, 29x24 cm

Konst, Måleri

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
596573
596456
2 800
592338
2 600
588875
2 400
588875

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.