Sven Lidberg oljemålning.

166174

LIDBERG, Sven (1944-2009): "Drömmar", signerad Sven Lidberg, olja på pannå, 26x19 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Sven Lidberg oljemålning.

Budhistorik (11 bud)
596420
596174
1 900
596163
1 800
595148
1 700
594386
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.