Oidentifierad konstnär oljemålning

166170

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Interiör med kvinna, monogramsignerad TL, olja på duk, 60x40 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (20 bud)
596436
5 400
596430
5 200
595797
5 000
596429
4 800
595797
4 600

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.