Oidentifierad konstnär oljemålning

166161

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal: Droska, signerad E. Pierzynski, olja på duk, 62x91 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (44 bud)
596370
5 600
596367
5 400
596366
5 200
596365
5 000
596364
4 800

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.