Rosa Eklund oljemålning

166152

EKELUND, Rosa (född 1933): "Vild tango", signerad och daterad Rosa Ekelund -88, nr 250, olja på duk, 82,5x33 cm

Konst, Måleri

Rosa Eklund oljemålning

Budhistorik (7 bud)
596325
1 400
596327
1 300
596325
596277
594503

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.