Thorvald Petersen oljemålning

166144

PETERSEN, Thorvald (1899-1988): Stilleben med blomstervas, signerad och daterad Th.P. -53, olja på duk, 66x50 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Thorvald Petersen oljemålning

Budhistorik (26 bud)
596470
10 000
596468
9 800
596459
9 600
596465
9 400
596459
9 200

Slutpris SEK:
10 000
977 EUR, 1 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.