Thorvald Petersen bladteknik

166143

PETERSEN, Thorvald (1899-1988): Höskullar, signerad och daterad Th.P. -52, blandteknik, 42x55 cm

Konst, Måleri

Thorvald Petersen bladteknik

Budhistorik

2013-01-17 kl 21:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.