Porträttmedaljong Sergell

166141

RELIEF, efter Johan Tobias Sergel, gips, märkt Sergell 1800, diameter ca 67 cm

Kantskador, nagg

Konst, Skulptur

Porträttmedaljong Sergell
Budhistorik (10 bud)
599685
8 400
595091
8 200
599684
8 200
595091
8 000
599683
7 800

Slutpris SEK:
8 400
821 EUR, 960 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.