Leo Janis oljemålning

166140

JANIS, Leo (1922-2008): Komposition, signerad Leo Janis, olja på duk, 54x36,5 cm

Konst, Måleri

Leo Janis oljemålning

Budhistorik (2 bud)

590402
589006

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.