Anders Fogelin oljemålning

166136

FOGELIN, Anders (född 1933): "Från Söder", signerad och daterad Anders Fogelin 1969, olja på pannå, 29x31 cm

Konst, Måleri

Anders Fogelin oljemålning

Budhistorik (5 bud)
596012
500
593662
450
592828
591162
588951

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.