Tom Krestesen oljemålning

166134

KRESTESEN, Tom (född1927): Husfasader, signerad och daterad Tom Krestesen -58, olja på pannå, 18x19,5 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Tom Krestesen oljemålning

Budhistorik (11 bud)
593604
900
589001
850
588766
589000
588766
750

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.