Mollie Faustman oljemålning

166133

FAUSTMAN, Mollie (1883-1966): Kor vid landsväg, monogramsignerad MF, olja på duk, 81x70 cm

Vågig duk

Konst, Måleri

Mollie Faustman oljemålning

Budhistorik (22 bud)
598547
5 400
598542
5 200
598525
5 000
598541
5 000
598525
4 200

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.