Edvin Ollers oljemålning

166132

OLLERS, Edvin (1888-1959): Kustbild, signerad och daterad E.Ollers 1941, olja på pannå, 45,5x55 cm

Konst, Måleri

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (10 bud)
596282
700
594966
650
593722
600
594965
600
593722
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.