Fåtölj stockholmsarbete i rokoko

166131

FÅTÖLJ, stockholmsarbete i rokoko, träskuren och förgylld med polerat guld och slagmetall

Slitage, smärre förstärkningar

Budhistorik (16 bud)
599761
6 200
599662
6 000
599041
5 800
598488
5 600
597792
5 000

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.