Bertil Wahlberg olja

166130

WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Två pojkar, signerad Wahlberg, olja på duk, 100x70 cm

Konst, Måleri

Bertil Wahlberg olja

Budhistorik (10 bud)
598114
750
590196
700
598113
650
590196
600
597252
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.