Oskar Bergman akvareller

166129

BERGMAN, Oskar (1879-1963): (5) Sommarblommor samt vinterbild, signerade Oskar Bergman, akvareller, 11x6 - 5x7 cm; samramade

Konst, Måleri

Oskar Bergman akvareller

Budhistorik (17 bud)
598474
2 600
598471
2 400
598394
598470
598394

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.