Byrå rokokotyp

166128

BYRÅ, rokokotyp, mässingbeslag, höjd 78, 110x46 cm, nyckel finns

Renoverad, omarbetad, skador, sprickor, lagningar

Ändringar/tillägg
Höjden skall vara 78 cm.

Byrå rokokotyp

Budhistorik (14 bud)
599837
8 600
599768
8 400
599836
8 400
599768
8 200
599709
8 000

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.