Uno Vallman oljemålning

166126

VALLMAN, Uno (1913-2004): Kuststad med bärerskor, signerad Uno Vallman, olja på duk, 60x49 cm

Konst, Måleri

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (14 bud)
598352
2 800
598382
2 600
598352
2 400
598347
598347

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.