Spegel Karl Johan

166124

SPEGEL, göteborgsarbete i Karl Johan, etikettsignerad P.G. Bylander, Göteborgs hallstämpel, förgylld, 149x65 cm

Skador, lagningar

Speglar

Spegel Karl Johan

Budhistorik (14 bud)
597232
3 600
597222
3 400
597230
3 400
597222
3 200
597174

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.