Skrivbord Fredrik I:s tid

166123

SKRIVBORD, Fredrik I:s tid, delvis fanerat med alrot, svängda ben, sargen med en låda, höjd 82,5, 101x64

renoverat, kompletterat, lagningar

Skrivbord Fredrik I:s tid

Budhistorik (10 bud)
597127
12 000
597125
11 000
596020
10 500
594946
10 000
594010
9 600

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.