Åke Nothberg oljemålning

166121

NOTHBERG, Åke (1893-1973): "Staden vid vattnet", signerad och daterad Å. Nothberg 1931, olja på duk, 33x41 cm

Konst, Måleri

Åke Nothberg oljemålning

Budhistorik (26 bud)
596203
4 200
596156
596202
3 800
596156
3 600
596061
3 400

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.