Ellen Sandelin olja

166120

SANDELIN, Ellen (1900-tal, tillskriven): "Sidsjön, Sundsvall", olja på pannå, 25x34 cm

Konst, Måleri

Ellen Sandelin olja

Budhistorik (16 bud)
598346
598334
1 900
598334
1 600
598075
598331

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.