Otte Sköld akvarell

166113

SKÖLD, Otte (1894-1958): "Spårvagnshallar - söder", akvarell, 10x16 cm;
PROVENIENS: Galerie Blanche, Stockholm, troligen signerad av konstnären a tergo Otte S

Konst, Måleri, Stockholmiana

Otte Sköld akvarell

Budhistorik (13 bud)
598088
850
597892
597863
750
597891
750
597863
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.