Brolin oljemålning

166106

BROLIN, C E (samtida): "Huvudsta", signerad CE Brolin, olja på duk, 55x50 cm bemålad ram

Konst, Måleri

Brolin oljemålning

Budhistorik (18 bud)
597188
598027
2 800
597188
2 600
597524
2 400
597188

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.