Tedosa Kina porslin

166101

TEBURK, porslin, Kina, 1800-tal, höjd 12 cm

Mynningen med nagg

Orientaliskt, Porslin

Tedosa Kina porslin

Budhistorik (7 bud)
593848
900
590217
850
590217
593201
750
590217
600

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.