Henri Sollier skulptur stengods

166100

SOLLIER, Henri-Alexandre (1896-1966): Liggande flicka, signerad och daterad A Sollier -54, stengods på träsockel, längd 12 cm

Fot med lagning

Konst, Skulptur

Budhistorik (13 bud)
596253
900
593816
850
596252
593816
750
596251
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.