Mona Huss Wallin litografi

166090

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): BP-mack, Stockholm, signerad och daterad M. Huss W -79, 87/450, färglitografi, 64x50 cm

Gulnader, hanteringsveck

Konst, Grafik, Stockholmiana

Mona Huss Wallin litografi
Budhistorik (27 bud)
598255
598251
598254
598251
1 900
598253
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.