Peter Dahl litografi

166088

DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör, signerad och numrerad Peter Dahl 105/290, färglitografi, 58x87 cm

Peter Dahl litografi
Budhistorik (9 bud)
594310
590850
594302
590850
590698

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.