Tallrikar Svenskt Tenn glas

166076

TALLRIKAR, 8 st., design Josef Frank för Svenskt Tenn, grönt glas, diameter 30 cm

Nagg, repor

Glas, Servisglas

Tallrikar Svenskt Tenn glas
Budhistorik (18 bud)
596199
594584
596198
594584
1 900
595699
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.