Reinhold Ljunggren litografier

166071

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 3 st., "Löjtnantens stuga, Vimmerby", "Söndag, Västra Ågatan, Trosa", "Vinter, Garvaregården" signerade 112/150 - 215/400 - 8/300, litografi, 52x36 - 22x19 - 31x38 cm, oramade

Budhistorik (15 bud)
605034
607131
950
605034
900
607130
850
605034

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.