Eva Cederström oljemålning

166069

CEDERSTRÖM, Eva (Finland, 1909-1995): "Strandbodar i Visby", signerad och daterad Eva Cederström 1964, olja på duk, 63x90 cm

Konst, Måleri

Eva Cederström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
597180
4 400
597179
4 200
592557
592556
3 800
592555

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.