Väggpendyl Jacob Kock

166063

VÄGGPENDYL, 1800-talets början, signerad Jacob Kock, Stockholm, förgylld, höjd ca 95 cm, nyckel finns

Klockor/Ur

Väggpendyl Jacob Kock

Budhistorik (7 bud)
599789
5 200
599788
4 200
592617
592616
591755

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.