Olle Nordberg olja

166062

NORDBERG, Olle (1905-1986): "Fågelsång", signerad och daterad Olle Nordberg 71, olja på duk på pannå, 29x49 cm

Konst, Måleri

Olle Nordberg olja

Budhistorik (10 bud)
598135
2 400
597819
596904
596903
1 900
596902
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.