Damarbetsbord 1800-tal

166056

DAMARBETSBORD, 1800-tal, björkfaner, höjd 74, 93,5x56 cm

Skador, slitage och sprickor, nyckel saknas

Damarbetsbord 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
599808
3 600
599543
3 400
599485
3 200
599541
599485
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.