Lisa Larson brons

166055

LARSON, Lisa (född 1931): Sittande kvinna, signerad och numrerad Lisa Larson No 394, brons, höjd 14 cm

Konst, Skulptur

Lisa Larson brons

Budhistorik (22 bud)
595843
3 400
591246
3 200
594641
3 200
591246
2 800
590885
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.