Herrfickur i guld

166036

HERRFICKUR, med savonettboet, 18 k guld, diameter ca 5 cm, totalvikt ca 90 g

Urtavla med skador, glas löst, ring saknas, bucklor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Herrfickur i guld

Budhistorik (14 bud)
599746
7 200
594594
7 000
594594
6 800
598070
6 600
594594
6 400

Slutpris SEK:
7 200
703 EUR, 823 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.